+ Pridať inzerát

Práca pre inštalatérov/vodárov v Južnom Nemcku

Slovakia Published October 25, 2020 ID #815041

Ponúkame pracovnú príležitosť pre kúrenárom, vodoinštalatérom a plynárom na dlhodobú prácu do Nemecka na TPP.

Ponúkame pracovnú príležitosť pre inštalatérov na dlhodobú prácu do Nemecka s možnosťou nástupu od 14.09.2020.
Miesto výkonu práce: Waldshut –Tiengen

Náplň práce:
Znalosti v oblasti vykurovania a inštalatérskych prác
Montáž a inštalácia sanitárnych zariadení
Samostatná práca podľa špecifikácií plánu
Zváranie s plameňom
Požiadavky:
Ukončené odborné vzdelanie
Prax v odbore požadovaná 2-3 roky
Znalosť nemeckého jazyka na úrovni A2/B1
Vlastné auto a vodičský preukaz

Ponúkame:
Nástupný plat: 13,13€ brutto/hodina + 50€ Auslöse/ deň
Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
Možnosť pracovať nadčasy (25%)
Pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom na TPP
Stabilná a dlhodobá práca s nástupom od pondelka
Platba daní, sociálnych príspevkov a rodinné prídavky na dieťa
Nárok na dovolenku podľa zákonníka práce
Slovenská kontaktná osoba

V prípade záujmu o túto pozíciu nám pošlite čo najdetailnejšie životopisy s Vašou pracovnou
históriou v nemeckom jazyku alebo nás kontaktujte telefonicky.