+ Pridať inzerát

Mäsiar - Anglicko - od £9.00 až £15.00 na hodinu

Published May 24, 2019 ID #231347

Pracovná pozícia: Mäsiar - spracovateľ bravčového mäsa

Rôzne lokality - Veľká Británia

Plat: od £9.00 až £15.00 na hodinu (podľa úrovne zručnosti danej pozície)
- Garantovaných 160 hodín mesačne
- preplácané nadčasy
- prémie za zmenu
- preplácané výkonnostné bonusy

Termín nástupu: Ihneď

Požiadavky na zamestnanca:
- práca v chladnom potravinárskom prostredí
- vek od 19 do 45 rokov
- je potrebná prax v odbore
- nie je potrebná znalosť Anglického jazyka

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- porcovanie, vykostovanie a úprava mäsa, a ich následna kontrola
- balenie a označovanie produktov pripravených na prepravu
- práca s technologickými zariadeniami na prevádzke

Benefity:
- Garantované hodiny a možné nadčasy
- zaučenie na pracovisku
- kantína 24 hodín, parkovanie
- anglický pracovný kontrakt na TPP
- týždenný plat každý piatok na Váš učet v Anglickej banke
- pomáhame pri hľadaní ubytovania a vybavení cestovných dokladov

Ak máte záujem o nami ponúkanú pracovnú pozíciu, kontaktujte nás na uvedených telefónnych číslach:
- Nina 00421 911 868 948
- Monika 00421 948 905 430
- Kancelária VM Recruitment 00421 463 817 880

Ak chcete poslať svoj životopis pre rýchlu registráciu, využite našu e-mailovú adresu [email protected], alebo náš registračný portál na https://www.vmrecruitment.sk/on-line-registracia

Pre viac pracovných ponúk navštívte našu stránku www.vmrecruitment.sk