+ Pridať inzerát

Pracovník v poľnohospodárstve

Slovakia Published December 18, 2020 ID #1310837

Hľadáme PRACOVNÍKA V POĽNOHOSPODÁRSTVE.

Miesto výkonu práce: Stropkov

Mzda: 1.000 - 1.400,-EUR/BRUTTO

Náplň práce:
Práce na farme zameranej na chov hovädzieho dobytka
/kŕmenie dobytka, ďalšia starostlivosť o dobytok, údržba ohrád, sezónne práce - kosenie, hrabanie,.../

Ponúkame:
prácu celoročne v stabilnej spoločnosti na hlavný pracovný pomer
zaujímavé finančné ohodnotenie 4,-EUR/hod. NETTO
mobilný telefón
automobil

Požadujeme:
vodičský preukaz sk. B,C,T
vzdelanie v odbore poľnohospodárstva je výhodou
spoľahlivosť, samostatnosť, časová flexibilita, manuálna zručnosť

V prípade Vášho záujmu nám, prosím, zašlite svoj životopis na e-mailovú adresu [email protected]. V prípade, že Vás nebudeme kontaktovať do troch týždňov od jeho doručenia, dali sme prednosť inému kandidátovi.

Zaslaním svojho životopisu na uvedenú e-mailovú adresu zároveň súhlasíte so spracovaním osobných údajov pre účely výberového konania.

Ďakujeme za prejavenú dôveru a tešíme sa na prípadnú spoluprácu!