+ Pridať inzerát

Plánovač výroby/nábeh produktov

Slovakia Prešovský kraj Prešovský kraj Published October 31, 2020 ID #908697

Mzda: 1000 € za mesiac

Dĺžka praxe: aspoň 2 roky

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Názov pozície: Plánovač výroby/nábeh produktov

Ponúkaný plat: 1000 € za mesiac

Názov spoločnosti: KAMAX Fasteners s.r.o.

Text inzerátu: Náplň práce:
Manažment nábehov zahŕňa koordináciu všetkých aktivít v období medzi vytvorením prvých fyzických prototypov a výrobou produktov kompatibilných so zákazníkom berúc do úvahy logistické požiadavky v sériovej výrobe. Zodpovednosť za včasné, ekonomické a kvalitatívne dodanie počiatočných vzoriek a prototypov a za včasný a správny výpočet výrobných nákladov na nové výrobky na základe výkresov zákazníkov a existujúcich procesov. Koordinuje počiatočné projekty od prototypov po sériovú výrobu.
Výhody:
Platové podmienky: od 1000 € do 1200 € v závislosti od skúseností
Pravidelný ročný nárast miezd
Stabilné zamestnanie v novej výrobnej hale
Perspektívna práca v Bardejove
Flexibilná pracovná doba