+ Pridať inzerát

Hľadáme učiteľku do materskej školy - Malacky

Slovakia Bratislavský kraj Malacky Published July 11, 2019 ID #493935

Hľadáme šikovnú učiteľku s príjemným vystupovaním a s pozitívnym vzťahom k deťom.
-mzda : 910€/brutto + možná dohoda v rámci dosiahnutého vzdelania a pracovných skúseností
- práca na TPP
-pracovná doba : 8hod/denne od 7:00-15:00hod, 8:00-16:00hod, 9:00-17:00hod.
-stravovanie zabezpečené

Náplň práce:
- príprava voľno časových aktivít pre deti
- vzdelávanie detí
- vzdelávanie a starostlivosť o deti v predškolskom zariadení

Požadované vzdelanie:
- úplné stredné odborné vzdelanie v odbore pedagogika
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie v odbore pedagogika, zdravotníctvo, sociálna práca
- vysokoškolské vzdelanie I., II.,III. stupňa v odbore pedagogika, zdravotníctvo, sociálna práca
- výhodou je prax v sociálnom odbore

Požiadavky na zamestnanca:
- anglický jazyk ( základy)
- pozitívny prístup k deťom
- serióznosť
- spoľahlivosť
- trpezlivosť
- kreativita

Výhody:
- práca v príjemnom kolektíve, ktorý učí deti hravou formou anglický jazyk a tým ich pripravuje na nástup do jazykových tried základných škôl

Svoje životopisy zasielajte na [email protected], prípadne navštívte alebo kontaktujte našu agentúru XXL Servis Slovakia s.r.o., Nádražná 1134/3,Malacky,kontakt: 0908 500 595 v pracovných dňoch od 8:00-16:00hod.