+ Pridať inzerát

Pracovník pre plničku plynových fliaš-plnič, manipulant

Slovakia Trenčiansky kraj Partizánske Published November 17, 2020 ID #1072143

TOMEGAS SK, s. r. o., Palárikova 2773, Čadca ponúka pracovné miesto:
Informácie o pracovnom mieste
• Miesto práce: Partizánske
• Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v skúšobnej dobe(3 mesiace) 4,80€/hod. Po uplynutí skúšobnej doby 5,10€/hod. + možné ďalšie odmeny
• Termín nástupu: ihneď
• Druh pracovného pomeru: hlavný pracovný pomer
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
zodpovednosť za technický chod prevádzky – plničky, údržba, plnenie tlakových nádob -fliaš
Zamestnanecké výhody, benefity
stravné lístky min. hodnota 4,00€
Informácie o výberovom konaní
V prípade záujmu zasielajte životopisy na mailovú adresu [email protected] alebo kontaktujte telefonicky na čísle 0918032709.
Kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov. Ostatné životopisy budú zlikvidované v zmysle zákona o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca
Pracovné miesto je vhodné aj pre absolventa.
Ponúkané výhody:
V prípade, že uchádzač nie je držiteľom preukazu na obsluhu technických plynových zariadení, zamestnávateľ mu zabezpečí potrebné školenia bezplatne.
Jednozmenný pracovný režim

Inzerujúca spoločnosť
Charakteristika:
Spoločnosť sa od svojho vzniku v roku 2003 zaoberá činnosťou:
- veľkoobchod s pevnými, kvapalnými a plynnými palivami a súvisiacimi produktami
- prevádzkovanie zariadenia na plnenie tlakových nádob hlavne na území SR
Naša spoločnosť má na trhu stabilné miesto a tým môže tiež ponúknuť svojím zamestnancom stabilitu, istotu a rast.
Počet zamestnancov
35 zamestnancov
Adresa spoločnosti
TOMEGAS SK, s.r.o.
Palárikova 2773
022 01 Čadca