+ Pridať inzerát

Operátor/ka vo výrobe (lisy)

Slovakia Trenčiansky kraj Trenčiansky kraj Published December 16, 2020 ID #1295212

Mzda: 697 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Názov pozície: Operátor/ka vo výrobe (lisy)

Ponúkaný plat: 697 € za mesiac

Názov spoločnosti: Sygrela, s. r. o.

Text inzerátu: Náplň práce:
Operátor/ka vo výrobe (lisy) - v 2-3 zmennej prevádzke
Hľadáme šikovných operátorov/ky do výroby, ktorých hlavnou úlohou bude:
- manuálna práca pri výrobe komponentov pre automobily,
- práce na formovacích/vstrekovacích lisoch,
- iné manipulačné práce s výrobkami.
Výhody:
– práca v medzinárodnej spoločnosti
– sociálny program firmy
– variabilná mesačná odmena vzťahujúca sa na počet odpracovaných dní
– osobné ohodnotenie

Ďalšie formy odmeny k uvedenému platu:

- sociálny program firmy
- dochádzkový bonus 20,- EUR
- kvartálna odmena až do výšky 144,- EUR
- variabilná mesačná odmena vzťahujúca sa na počet odpracovaných dní
- osobné ohodnotenie
- príplatok za prácu v noci 30 % z minimálneho mzdového nároku
- príplatok za nadčas 25 % z priemerného platu
- príplatok za sviatok 100 % z priemerného platu
- príplatok za sobotu a nedeľu 30 % z priemerného platu
- príspevok na dopravu,0,50 - EUR/deň (v prípade TP v meste Považská Bystrica), 0,75 - EUR/deň (mimo TP mesta Považská Bystrica)
- gastrolístok v hodnote 3,83