+ Pridať inzerát

vedúci predajne

Slovakia Bratislavský kraj Bratislava Published March 31, 2020 ID #679165

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Vedúca/Vedúci predajne exkluzívneho alkoholu a doplnkového sortimentu (nealko, cigarety, cukrovinky), ktorá je súčasťou siete predajní 1.Day (viac info o koncepte na: www.1day.sk). Starostlivosť o chod predajne, objednávanie a príjem tovaru, organizácia pracovných zmien, obsluha a komunikácia s konečným spotrebiteľom, zabezpečovanie každodenných činností spojených s chodom prevádzky. Zodpovednosť za tovar a tržby, plná hmotná zodpovednosť
Zamestnanecké výhody, benefity
- Zabezpečenie profesionálneho školenia na náklady zamestnávateľa
- Flexibilná mzdová zložka, t.j. participácia na výkonnosti predajne na základe dosiahnutých ekonomických výsledkov (viac informácii na osobnom pohovore)
- Flexibilný pracovný čas s ohľadom na aktuálne potreby predajne a schopnosť efektívne naplánovať pracovné zmeny
- Profesionálna podpora zo strany spoločnosti 1.Day
- Možnosť profesného rastu (plánované otvorenie ďalších prevádzok v roku 2020)
Informácie o výberovom konaní
Volajte v pracovné dni na 02/38105514 od 09:00 do 14:00, resp. nás kontaktujte emailom na [email protected]
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania
11.3.2020 (ostáva ešte 28 dní)
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou,študent vysokej školy
Pozícia je vhodná aj pre aktívnych dôchodcov
Ostatné znalosti
Pokladňa - základy
Skladové hospodárstvo - základy
Pozícia je vhodná pre absolventa
Osobnostné predpoklady a zručnosti
- ŽIVNOSŤ výhodou
- Komunikatívnosť a aktívny prístup k zákazníkom
- Samostatnosť a zodpovednosť
- Zmysel pre detail a organizačné schopnosti
- Proaktívny prístup k riešeniu problémov