+ Pridať inzerát

OBCHODNÝ ZÁSTUPCA/TEAMLEADER/MANAŽÉR/- SPP, a.s. - MALACKY

105, dnes 0

105, dnes 0
Slovakia Bratislavský kraj Malacky Published August 9, 2019 ID #663765

NÁPLŇ (DRUH) PRÁCE:
Obsadzujeme miesta obchodných zástupcov/team leadrov/manažérov obchodného zastúpenia pre Slovenský plynárenský priemysel a.s. v meste Malacky.
Náplň práce tvorí predaj produktov SPP - plyn a elektrina, (viď na stránke). Obchodný zástupca ide za klientom domov, kde mu poskytne potrebné údaje a následne s ním uzavrie zmluvu. Približne 10% práce tvorí administratíva. Jedná sa o prácu v teréne. Zmluva je na dohodu o brigáde/skrátený úväzok/živnosť. O platových podmienkach budete bližšie informovaní na pohovore. Uzatváranie zmlúv pre domácnosti/firmy. Od našich obchodných partnerov vyžadujeme profesionálne vystupovanie.

***Hľadáme ľudí po celom Slovensku. Vhodné aj pre väčšie skupiny. Do poznámky uveďte mesto v ktorom chcete pracovať.

Pracovné miesto vhodné aj pre ABSOLVENTA.

PONÚKANÉ VÝHODY:
Školiaci proces zdarma
Progresívny systém odmeňovania
Priateľský kolektív, vďaka ktorému budete úspešný
Prostredie, v ktorom ste vždy chceli pracovať
Skúsení kolegovia
Férovo nastavený kariérny rast
Firemný telefón
Byť súčasťou príjemného inšpiratívneho kolektívu
Firemné akcie
Bezplatné pravidelné vzdelávanie zamerané na Váš osobnostný rozvoj
Voľné víkendy
Spolupráca so stabilným partnerom

PRACOVNÉ PODMIENKY:
Pracovný čas: od 10:00 do 18:00
Jednozmenný pracovný režim

POŽADOVANÉ VZDELANIE:
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

VODIČSKÉ OPRÁVNENIE:
Skupina B

VŠEOBECNÉ SPôSOBILOSTI:
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
prezentovanie
samostatnosť
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

POČÍTAČE:
Internet - elementárna
Microsoft Word - elementárna
Microsoft Excel - elementárna

ĎALŠIE POŽIADAVKY:
Dáme možnosť aj ľuďom, ktorí nemajú v energetike prax, prioritne však hľadáme skúsených predajcov /team leadrov/ manažérov s praxou. Výhodou je vlastné auto, nie je však podmienkou. Požadujeme komunikačné a prezentačné zručnosti, cieľavedomosť, férovosť.

Radi sa s Vami uvidíme na osobnom pohovore

Termíny výberového kola:
1.kolo - 5.8.2019
2.kolo - 12.8.2019
3. kolo - 19.8.2019

Nezabudnite nám poslať životopis s tel. číslom a fotkou na adresu [email protected]

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY:
sebaistota
spoľahlivosť
komunikatívnosť

CHARAKTERISTIKA SPOLOČNOSTI:
Pôsobíme v oblasti predaja energií pre spoločnosť SPP. Hlavnou činnosťou je sprostredkovanie obchodu a služieb. Sme zmluvným partnerom SPP. V prípade záujmu nás kontaktujte mailom.

KONTAKTNÁ OSOBA:
Jaroslav Bartek
Manažér
[email protected]
0911051491