+ Pridať inzerát

Montážnik. Mzda od 1.250,- €. Nástupný bonus 200,-€!

Slovakia Bratislavský kraj Bratislava Published December 13, 2020 ID #1272370

Mzda: 981 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na určitú dobu

Pracovná oblasť: Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Názov pozície: Montážnik. Mzda od 1.250,- €. Nástupný bonus 200,-€!

Ponúkaný plat: 981 € za mesiac

Názov spoločnosti: T E M P O, spol. s r.o.

Text inzerátu: Náplň práce:
Stabilné pracovné miesto s výborným platom a pracovnými podmienkami.

• Montujete káblové zväzky, podvozkové skupiny, interiérové časti automobilov
• Diagnostikujete a zúčastňujete sa prvej skúšky vozidiel
• Pracujete na výrobnej linke vo viaczmennej prevádzke

Zašlite nám svoj životopis - [email protected] Dohodnite si pohovor ešte dnes 0905882288.
Ak si donesiete so sebou kamaráta, my Vás finančne odmeníme!!!
Výhody:
Nástupný bonus 200,- €
Pravidelné zálohy na mzdu
Individuálne a skupinové odmeny až 30%
Ubytovanie zabezpečené s príspevkom
Výhodné stravovanie bezhotovostne s denným kreditom 7,- €
Plynulý rast platu a kariérny postup
Zaškolenie
Starostlivosť od svojho koordinátora 24/7
Skúšobná doba.
Právna poradňa zdarma.
Možnosť prestupu do kmeňového stavu.
Úspešní kráčajú s Tempom.

Doprava je zabezpečená -
Galanta, Sládkovičovo, Pusté Úľany, Veľký Grob, Reca, Veľký Biel, Bernolákovo, Jelka, Veľké Úľany, Kráľová pri Senci, Nová Dedinka, Ivanka pri Dunaji, Sereď, Vlčkovce, Dolná Streda, Gáň, Veľká Mača, Senec, Šaľa, Kráľová nad Váhom, Topoľnica, Kajal, Selice, Trnovec nad Váhom, Neded, Vlčany, Žiharec, Tešedíkovo, Diakovce, Dunajská Streda, Holice, Rohovce, Vrakúň, Gabčíkovo, Trstená na Ostrove, Horný Bar, Blatná na Ostrove, Báč, Mliečno, Šamorín, Dunajská Lužná, Rovinka, Nitra, Alekšice, Rišňovce, Kľačany, Hlohovec, Trakovice, Bučany, Gbely, Smolinské, Šaštín-Stráže, Čáry , Senica, Čáčov, Dojč, Štefanov, Borský Mikuláš, Lakšárska Nová Ves, Studienka, Trstín, Smolenice, Horné Orešany, Dolné Orešany, Doľany, Častá, Dubová, Kráľová, Modra, Šenkvice, Pezinok, Grinava, Svätý Jur, Brezová pod Bradlom, Hradište, Jablonica, Cerová, Prievaly, Plav. Peter, Plav. Mikulas, Plav. Podhradie, Sološnica, Rohožník, Kuchyňa, Pernek, Jabloňové, Lozorno, Trnava, Modranka, Hrnčiarovce nad Parnou, Cífer, Báhoň, Kaplná, Blatné,