+ Pridať inzerát

Vodič - Zásobovač s VP sk. B alebo C

Published February 19, 2020 ID #677897

MAYER TRANSPORT SK, spol. s r.o.

Miesto výkonu práce: Vlkanová, Matúškova 49, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín nástupu: Ihneď

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Mzda brutto – 696€ + variabilná zložka podľa výkonu (celkovo do 950 až 1200 EUR v čistom)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Zásobovanie nealko nápojmi

Informácie o výberovom konaní
Prosíme na inzerát reagovať len tých uchádzačov, ktorí disponujú s vodičským preukazom skupiny C. V prípade skupiny C požadujeme aj psychotesty a platnú kvalifikačnú kartu vodiča. Budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí budú prizvaní na osobný pohovor. Životopisy prosím zasielať výlučne mailom na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
Vzdelanie v odbore
Doprava, logistika
Vodičský preukaz
B, C

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

INZERUJÚCA SPOLOČNOSŤ
Stručná charakteristika spoločnosti
Spoločnosť MAYER TRANSPORT SK spol. s r.o. je jednou zo 4 dcérskych spoločností MAYER TRANSPORT Group a.s.. Zaoberáme sa medzinárodnou a vnútroštátnou kamiónovou dopravou plachtovými vozidlami. Pôsobíme na trhu od roku 1993. Na Slovensku zamestnávame 80 zamestnancov. Sme rodinná firma a každý zamestnanec je členom našej rodiny. Budeme veľmi radi keď sa pridáte do nášho tímu.

Kontakt
Kontaktná osoba: Stanislav Márnota
Tel.: +421910840696
E-mail: [email protected]