+ Pridať inzerát

Klientsky poradca - Svidník, Stropkov

Slovakia Prešovský kraj Prešovský kraj Published December 16, 2020 ID #1294840

Mzda: 696 € za mesiac

Dĺžka praxe: aspoň 1 rok

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na určitú dobu

Pracovná oblasť: Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality

Vodičské oprávnenie: Skupina B

Názov pozície: Klientsky poradca - Svidník, Stropkov

Ponúkaný plat: 696 € za mesiac

Názov spoločnosti: KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group

Text inzerátu: Náplň práce:
Láka Vás práca vo finančnom poradenstve?
Chceli by ste zvýšiť svoju finančnú gramotnosť, ale stále nebol ten správny čas?
Máte skúsenosti s predajom a klientmi a chceli by ste ich zúročiť u stabilného zamestnávateľa?
Chcete sa spolu s nami stať poradcami PRVEJ VOĽBY?

TERAZ NASTAL VÁŠ ČAS
Rozširujeme náš obchodných tím a hľadáme nové posily.

Vašou úlohou bude:
• vykonávanie aktívnej predajnej a poradenskej činnosti
• ponuka a predaj poistných a bankových produktov s orientáciou na potreby klienta
• servis pre prichádzajúcich klientov na miestach prvého kontaktu spoločnosti
• starostlivosť o pridelenú databázu existujúcich klientov
Výhody:
Čo ponúkame?

- Pracovný pomer na plný alebo skrátený úväzok
- Garancia minimálneho príjmu (základná zložka mzdy pri plnom úväzku 696 EUR brutto/mesačne, provízie bez obmedzenia)
- Prepracovaný školiaci a rozvojový program, s možnosťou plného zaškolenia
- Príjemné pracovné prostredie
- Flexibilný pracovný čas
- Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
- Príspevok na dôchodkové doplnkové sporenie (tzv. III. Pilier)
- Finančné odmeny pri pracovnom jubileu
- Možnosť sebarealizácie a osobného rastu

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície. Všetky informácie o spracúvaní osobných údajov nájdete na https://www.koop.sk/o-nas/kariera.