+ Pridať inzerát

Junior Account Manager

Slovakia Bratislavský kraj Bratislava Published December 16, 2020 ID #1297802

Mzda: 1500 € za mesiac

Pozícia vhodná aj pre: absolventa, mladistvého

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na určitú dobu

Pracovná oblasť: IT a telekomunikácie

Vodičské oprávnenie: Skupina B

Názov pozície: Junior Account Manager

Ponúkaný plat: 1500 € za mesiac

Názov spoločnosti: eGroup Solutions, a. s.

Text inzerátu: Náplň práce:
- zodpovedá za aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov a plnenie stanovených cieľov pre dosiahnutie obchodného plánu
- identifikuje požiadavky zákazníka a navrhuje vhodné riešenia
- buduje portfólio zákazníkov a zodpovedá za komunikáciu
- vedie zmluvné alebo iné vyjednávania
- pripravuje plán starostlivosti o klientov
- proaktívne vytvára, identifikuje a využíva všetky potenciálne príležitosti súvisiace s klientmi
- zabezpečuje kľúčovú dokumentáciu potrebnú pre každú predajnú fázu
Výhody:
- zázemie renomovanej a prosperujúcej slovenskej IT spoločnosti
- tréningový a rozvojový program (business a produktové školenia, soft skills tréningy)
- skvelý team
- smartfón, firemný notebook, auto
- nadštandardná zdravotná starostlivosť
- možnosť vlastného rozvoja a kariérneho rastu