+ Pridať inzerát

Obchodník - konzultant

Slovakia Bratislavský kraj Bratislava Published November 10, 2020 ID #991630

Ste v práci nespokojní alebo si chcete len privyrobiť? Ovplyvnila Vás súčasná kríza alebo hľadáte nové povolanie, prípadne potrebujete zmenu? Chýba Vám náležité finančné ohodnotenie? Pracujete pod tlakom? Uvítali by ste pracovať v priateľskom kolektíve, v ktorom máte podporu a garantovaný kariérny postup?
Do nášho tímu hľadáme nových obchodných zástupcov. Ak pracujete vo finančníctve alebo Vás zaujíma táto profesia, neváhajte ma kontaktovať. Otvárame pobočky v celej SR. Ponúkame nadštandardné podmienky v prostredí zameranom na kvalitu práce, hodnoty a kariérny rast.

Ponukáme:

- Zaškolenie a know-how spoločnosti
- Vzdelávací systém, ktorý zabezpečí Váš profesijný ako aj osobný rozvoj s podporou online vzdelávania
- Dovolenkový motivačný program pre najlepších spolupracovníkov
- Skvelý pracovný tím
- Príležitosť pracovať v jednej z TOP 10 spoločností na slovenskom trhu
- Motivujúce finančné ohodnotenie (v závislosti od výkonu a nasadenia)
- Garantovaný kariérny postup
- Možnosť tvorby obchodného tímu
- Spolupráca so všetkými významnými poisťovňami, bankami a správcovskými spoločnosťami na našom trhu
- Možnosť riadiť si pracovný a súkromný čas v priebehu dňa podľa Vašich potrieb

Požiadavky:

- min.SŠ vzdelanie s maturitou a bezúhonnosť
- Orientácia na dosahovanie stanovených cieľov
- Komunikačné, organizačné a prezentačné schopnosti
- Orientácia na klienta a pozitívny vzťah k poskytovaniu konzultácii
- Samostatnosť, aktivita a profesionálne vystupovanie
- Schopnosť a chuť učiť sa nové veci
- Obchodný duch

Náplň práce:

*Vypracovanie finančných plánov
*Aktívne vyhľadávanie nových aj potenciálnych klientov
*Starostlivosť o existujúcich klientov
*Vedenie obchodných rozhovorov
*Hľadanie riešení pre klientov šitých na mieru
*Uzatváranie zmlúv z celého portfólia finančných produktov

Informácia k pohovoru:
Zašlite nám životopis s fotografiou a kontaktnými údajmi na: obchodní[email protected]
Následne Vás budeme informovať o termíne online pohovoru (cez Zoom)