+ Pridať inzerát

Finančný poradca banky a poisťovne TS, NO, DK

Slovakia Žilinský kraj Tvrdošín Published October 23, 2020 ID #777431

Klientský poradca pre Wüstenrot (región Orava)
Wüstenrot

Miesto práce
Tvrdošín, Námestovo a Dolný Kubín

Druh pracovného pomeru
živnosť alebo Dohoda o obchodnom zastúpení

Základná zložka mzdy (brutto) zložená z
fix + provízny systém + mesačné odmeny

plat záleží na šikovnosti, z hora nemáme strop čiže kľudne aj 2 a viac tisíc mesačne

Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Chcete nadštandardný zárobok za svoju prácu? Máte radi pestrú a rozmanitú činnosť? Radi spoznávate nových ľudí a nebojíte sa osloviť klienta? Ste ochotný pracovať na sebe a učiť sa?

Ak ste na všetky otázky odpovedali ÁNO, ste na správnej adrese!
Prihláste sa do nášho výberového konania a možno práve Vy dostanete atraktívnu príležitosť.

Wüstenrot v súčasnej dobe hľadá poradcu pre región Orava - okresy Tvrdošín a Námestovo

V prípade záujmu získate jedinečnú možnosť naučiť sa pracovať v tíme, zároveň dostanete príležitosť vyskúšať si prácu v oblasti obchodu, bankovníctva, poisťovníctva, starostlivosti o zákazníkov a iné.

Práca je vhodná aj pre začiatočníkov. Každý nový pracovník prejde komplexným zaškolením. Dôležitá je chuť pracovať a napredovať, ukážeme Vám cestu ako. Tak sa pridajte k nám!

Vašou hlavnou náplňou bude:
akvizičná činnosť
konzultovanie finančných potrieb klientov a následná príprava finančných návrhov v oblasti stavebného sporenia, stavebných úverov a medziúverov Wüstenrot stavebnej sporiteľne, a.s. a poistných produktov Wüstenrot poisťovne, a.s.
komplexná starostlivosť o klientov v pridelenom regióne
práca s databázou klientov
Zamestnanecké výhody, benefity
program „Podpory pri štarte“ na obdobie 12 mesiacov
garantovaný príjem za zodpovedne vykonanú prácu, provízie a hierarchické provízie
silné zázemie prosperujúcej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti
prepracovaný školiaci a rozvojový program
možnosť profesijného, kariérneho a osobnostného rastu
motivujúce finančné ohodnotenie a jedinečný bonusový systém
silná materiálna podpora spoločnosti a iné benefity
flexibilný pracovný čas
široké portfólio kvalitných finančných produktov ocenených prestížnymi značkami kvality Slovak gold a Zlatá minca

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Ostatné znalosti
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Osobnostné predpoklady a zručnosti
komunikatívnosť
flexibilita
presnosť a dôslednosť
pozitívne myslenie
príjemné vystupovanie
bezúhonnosť
skúsenosti a prax v bankovníctve a poisťovníctve sú vítané

Inzerujúca spoločnosť
Stručná charakteristika spoločnosti
Wüstenrot je tradičná silná a univerzálna finančná skupina pôsobiaca v západnej a strednej Európe.
Wüstenrot stavebná sporiteľňa