+ Pridať inzerát

Finančný konzultant

Slovakia Trnavský kraj Dunajská Streda Published October 23, 2020 ID #774772

Dobrý deň.
Aktualizujem svoju ponuku, nakoľko zatiaľ som nenašla tú správnu osobu do svojej agentúrnej kancelárie v DS. Nástup možný ihneď.

Do svojich úspešných tímov (DS,TT) hľadám posilu- šikovného a komunikatívneho obchodníka. Výborná príležitosť pre komunikatívnych ľudí každého veku s obchodným duchom. Vysoké finančné ohodnotenie FIX+ provízie. Sme Elita na trhu a tomu zodpovedá aj ponúkaný plat. Pozícia je vhodná aj pre absolventa, mamičky na rodičovskej, ale aj pre uchádzačov bez skúsenosti, ak ma presvedčíš, že práve ty si ten kto mi chýba do tímu.

Ak sa rozhodneš pre nás, tvojou pracovnou náplňou bude:

- prezentácia produktov spoločnosti klientom
- ponuka a dojednávanie poistných produktov
- pravidelný servis klientov
- práca s databázou

Čo ponúkame :
- atraktívny provízny systém odmeňovania, ktorý vám poskytne možnosti nadštandardného zárobku
- zázemie úspešnej a silnej medzinárodnej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie v rôznorodom kolektíve
- moderný systém vzdelávania podporujúci osobný a kariérny rast
- flexibilný pracovný čas
- možnosť osobného rastu
- teambuildingové akcie a iné benefity

Požiadavky:
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ak Vás moja pracovná ponuka zaujala, rada sa s Vami stretnem na pracovnom pohovore a poskytnem Vám všetky informácie týkajúce sa pracovnej ponuky .V prípade záujmu napíšte na mail [email protected] alebo zavolajte na tel.č. 0904 923 285