+ Pridať inzerát

ALLIANZ SP - Hľadáme skúseného manažéra

Slovakia Žilinský kraj Martin Published October 23, 2020 ID #782502

Naša agentúrna kancelária v Martine hľadá šikovného manažéra so skúsenosťami v poisťovníctve, alebo bankovníctve pre jednotku na trhu Allianz SP , ktorý má ambície vytvoriť si svoj vlastný, úspešný tím.
Náplň práce:
- vedenie tímu minimálne 5 obchodných zástupcov
- nábor a výber obchodníkov do svojho tímu
- atraktívna podpora pri budovaní svojej kariéry
- riadenie a motivácia svojich obchodníkov a ich vzdelávanie
- nástup ihneď
VÝHODY
- fixný plat + odmeny
- kvartálne a ročné odmeny
- atraktívny provízny systém odmeňovania, ktorý vám poskytne možnosti nadštandardného zárobku
- zázemie úspešnej a silnej medzinárodnej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie
- práca v kancelárii
- moderný systém vzdelávania podporujúci osobný a kariérny rast
- podporu pri nábore a výbere vhodných kandidátov
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- pracovný kolektív profesionálov
PODMIENKY:
- Prax minimálne 2 roky
Všeobecné spôsobilosti:
- komunikácia (jednanie s ľuďmi)
- analyzovanie a riešenie problémov
- finančná a ekonomická gramotnosť
Osobnostné predpoklady
- cieľavedomosť
- komunikatívnosť
- analytické myslenie
- sebaistota
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám svoje CV .