+ Pridať inzerát

ADMINISTRATÍVNA prácovníčka v e-shope v MAĎARSKOM JAZYKU

Slovakia Košický kraj Košický kraj Published December 16, 2020 ID #1294838

Mzda: 580 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa, mladistvého

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Obchod, marketing a reklama

Názov pozície: ADMINISTRATÍVNA prácovníčka v e-shope v MAĎARSKOM JAZYKU

Ponúkaný plat: 580 € za mesiac

Názov spoločnosti: NIKORAS s.r.o.

Text inzerátu: Náplň práce:
Pomocné a administratívne práce v našom e-shope www.WEBmoda.sk.
Nutnosťou je plynulá a spisovná maďarčina.

Práca zahŕňa administratívne a pomocné práce v e-shope, telefonická a emailová komunikácia so zákazníkmi, príprava produktov na fotenie, vykladanie tovaru, meranie tovaru, práca v sklade a podobne.

Svoj životopis (v prípade Vášho súhlasu spolu s fotografiou) nám, prosím, zašlite na mail [email protected].

Prax nie je podmienkou. Práca vhodná aj pre absolventky /evidencia na úrade práce JE NUTNÁ - minimálne mesiac/ - Projekt ÚPSVaR - vek do 29 rokov.
Michalovce a blízke okolie.
Nástup IHNEĎ.
Výhody:
E-shop - pracovná doba od 8:00-16:00 pondelok - piatok.
Zamestnanecké zľavy.
Mladý ženský kolektív.