+ Pridať inzerát

Avermedia LGP Lite GL310

Published August 9, 2019 ID #664011

Predám túto strihovú kartu, ktorá je v 100% stave. Bola kupovaná pred 3 mesiacmi, takže je stále v záruke. Kartu môžete využiť na streamovanie cez Twitch alebo YouTube, či ju môžete využiť na nahrávanie hier z PC, notebooku alebo herných konzol. Dôvod predaja je, že som sa chystal začať streamovať, no po pár dňoch ma táto idea prešla a tak nemám túto kartu ako viacej využiť.

- Editácia a streaming až do rozlíšenia 1080p
- Jednoduché ovládanie
- Pripojiteľné ku všetkým herným konzolám s HDMI (Xbox 360 & One, Playstation 4, Wii U ...)
- Minimálna záťaž procesora
- LED indikátor aktuálneho stavu

Live Gamer Portable (LGP) je vďaka veľkej flexibilite zapojenia cez HDMI a komponentný video vstup schopný pracovať s najznámejšími hernými platformami vrátane Xbox 360 & One, Playstation 4, Wii U aj herných PC (Windows/Mac). PC-Free režim vás navyše navždy oslobodí od prehadzovania káblov a komplikovaných nastavovaní. Streamovať potom môžete hoci aj na Twitch alebo Youtube.

Karta stála ako nová 90€ a teraz ju predávam za 60€ plus poštovné, ktoré budete hradiť vy. Pri rýchlom jednaní 60€ vrátane poštovného. Môžem taktiež prihodiť úplne zadarmo 2m HDMI kábel.

Kedykoľvek mi môžete napísať na [email protected]

---------------------------------
Môžete si pozrieť aj môj druhý inzerát kliknutím na moje meno, kde predávam hru Titanfall 2 pre hernú konzolu PlayStation 4.