+ Pridať inzerát

SAMSUNG GALAXY WATCH ACTIVE ZELENÉ

SAMSUNG GALAXY WATCH ACTIVE ZELENÉ

Slovakia Košický kraj Michalovce Published August 9, 2019 ID #664422

Predám hodinky zn.samusung zelenej farby.
Bez škrabanca a su malo nosene.
krabica,zaručny list a nabyjačka..

Smart hodinky novej generácie
Nechajte sa zlákať prémiovými Galaxy Watch Active od spoločnosti Samsung. Ich precízne prevedenie s dôrazom aj na tie najmenšie detaily vás očarí hneď na prvý pohľad. Dokonalý 1,1" Super AMOLED displej s nádherným rozlíšením a sýtymi farbami. Špičkové oblé tvarovanie a ultraľahké telo. Inteligentné funkcie a aplikácie, ktoré vám uľahčia život. Nekompromisná výdrž batérie i bezdrôtové nabíjanie. Objavte nový rozmer hodiniek, ktoré nemerajú len čas, ale sú oveľa viac - váš spoľahlivý partner, asistent i tréner v jednom.
Tikajú vo vašom rytme
Spočítajú vám to. A budú vás motivovať. Galaxy Watch Active vám pomôžu prekonávať samých seba. Nezáleží na tom, či potrebujete ubehnúť viac kilometrov, preplávať viac dĺžok alebo do toho poriadne šliapnuť na bicykli. Hodinky budú vytrvalo monitorovať a vyhodnocovať všetky vaše úspechy. Detailne zaznamenajú spálené kalórie, pitný režim, dokonca aj počet vypitých káv. Rozoznajú až sedem druhov pohybových aktivít, takže môžete plynulo prejsť z behu do výskokov a vaše hodinky vyhotovia spoľahlivé štatistiky o celom vašom tréningu. Navyše sa pýšia certifikátom vodoodolnosti 5 ATM a vojenským štandardom odolnosti MIL-STD-810G. Aby toho nebolo málo, zabudovaná GPS navigácia sa postará o to, aby ste šli vždy tou správnou cestou.

Zdravie na prvom mieste
Na svoje zdravie nemáme čas. Aplikácia Samsung Health, ktorá je súčasťou hodiniek, si ho však vždy nájde. Má k dispozícii množstvo nástrojov na meranie a vyhodnocovanie vašich stravovacích i pohybových návykov. Dokonca monitoruje aj základné fyziologické ukazovatele ako sú krvný tlak, cukor v krvi či vaša aktuálna hmotnosť. Okrem toho vás upozorní na zvýšený príjem kofeínu alebo nedostatočný pitný režim. Urobte niečo pre svoje zdravie a spoľahnite sa na svoje inteligentné hodinky.
Pohodlné bezdrôtové nabíjanie
Nabíjanie hodiniek je bezproblémové. A bezdrôtové. Stačí, ak ich položíte na nabíjačku alebo na svoj smartfón Galaxy S10 a pri plnej batérii vám vydržia aj neuveriteľných 45 hodín. To vrchovato stačí aj na jeden poriadny bežecký maratón či kratšiu služobnú cestu.