+ Pridať inzerát

Samsung galaxy s9+ plus DUAL SIM +ZÁRUKA

Published March 31, 2020 ID #679569

Predám mobilný telefón Samsung Galaxy S9+ čiernej farby. Telefón je vo výbornom stave, žiadne škrabance ani známky nejakého poškodenia. Vždy používaný s ochranným sklom a v obale. Telefón je DUAL SIM - teda možnosť používať dve sim karty naraz.
Stopercentný stav a plne funkčný. S telefónom som nadmieru spokojný a je to miláčik. Dôvodom predaja je, že som dostal nový. Inak by som ho nepredával. Každý používateľ si ho hneď obľúbi. Je rýchly, nabitý funkciami a robí vynikajúce fotografie.
Telefón je ešte viac ako pol roka v platnej záruke! Pošlem aj doklad o kúpe.

Telefón je v originálnom balení.
K telefónu je samozrejmosťou komplet príslušenstvo: nabíjačka, adaptér, krabica a záruka.

Podrobný popis parametrov:
Model Galaxy S9 Plus vám predstaví dokonalé elegantné telo s Infinity displejom, ktoré v sebe ukrýva nečakané možnosti. Budete môcť vytvárať perfektné digitálne fotografie - a to aj v tme, natáčať úžasné a super spomalené videá aj počúvať ten najlepší audio zvuk s technológiou Dolby Atmos. Vytvoríte si svoje vlastné animované emoji, ktoré vás bude reprezentovať pri komunikácii s ostatnými a spoznáte veľa inteligentných funkcií, ktoré sa vám budú hodiť v nejednej situácii. Výkonný procesor vám umožní pracovať na mnohých činnostiach zároveň, zatiaľ čo bezpečnostná technológia Samsung Knox ochráni všetky vaše dáta.

Cena: 389 € - pri rýchlom jednaní dohoda možná.
Doveziem alebo pošlem kam treba.