+ Pridať inzerát

Sladkosti bez výčitiek,recepty bez múky a cukru E-KNIHA2016

Published July 14, 2019 ID #643388

Sladkosti bez výčitiek,recepty bez múky a cukru E-KNIHA2016
Knizku poslem okamzite po uhrade emailom na Vami uvedenu emailovu adresu, format PDF - citacka elektr. knih nie je potrebna, da sa otvorit v pc, tablete al. mobile /kniha nie je v tlacenej podobe, je to elektronicka kniha/
tel. c. je vymyslene,prosim kontaktovat cez spravy

- vhodne aj ako darcek, neobsahuje udaje kupujuceho, kniha bola predstavena aj v telerane a ma velmi pozitivne hodnotenia citatelov!

Sladkosti bez výčitiek, Chutné a zdravé recepty bez múky a bez cukru
2016

Jedinečná kniha zdravých a zároveň chutných dezertov bez použitia klasickej múky a klasického cukru, s ohľadom na množstvo použitých sacharidov. Klasický cukor a múka sa v tele správajú veľmi podobne, sú to jednoduché sacharidy s vysokým glykemickým indexom, ktoré výrazne ovplyvňujú hladinu cukru a následne hladinu inzulínu v krvi. A práve kolísavá hladina inzulínu je zodpovedná za naše neustále vyjedanie chladničiek, príčinou pocitu hladu a dôvodom spomaľovania procesu spaľovania tukov.

Výnimočnosť tejto publikácie je práve v tom, že autorka nepoužíva obilninovú múku. Cesto sa pripravuje z rozmanitých nutrične hodnotnejších a zároveň nízkosacharidových surovín, ako sú napríklad orechy, mak, kokos, fazuľky, zelenina, v malom zastúpení sú to aj zdravé sacharidy, ako sú ovsené vločky, amarant, quinoa. Namiesto klasického cukru autorka používa niekoľko rokov skúmanú stéviu, nízkoglykemický brezový cukor, nízkoglykemický kokosový cukor, sušené ovocie, v malom množstve aj med.

Počet strán: 146 strán
Jazyk: slovenský jazyk
Rok vydania:2014 (tlačená forma) 2016
Tatiana Jelínek