+ Pridať inzerát

Jasnovidectvo

Slovakia Bratislavský kraj Bratislava Published February 19, 2020 ID #677515

Anjelské svetlo – liečivá energia aj ochranný štít

Anjelské svetlo je liečivým druhom vesmírnej energie. Je jedným zo spôsobov, ako využiť anjelskú pomoc. Zároveň sa môže stať ochranným energetickým štítom proti temným silám.

Zdroj lásky a sily k uzdraveniu

Svetlo je anjelskou substanciou. Je naplnené anjelskou láskou, ktorá dokáže hojiť rany na duši. Pôsobí ako hojivý obväz na všetky bolesti, utrpenia a krivdy.

Na anjelské svetlo sú priamo napojení anjeli. Je milujúcou, živou entitou s dokonalou inteligenciou. Je k dispozícii každému. Každý ho môže prostredníctvom svojho srdca a srdcovej čakry využiť ako zdroj lásky a energie.

Rovnako ako sú anjelské bytosti v každom okamihu pripravené pomôcť s akýmkoľvek problémom, je tu aj ich svetlo, ktoré môže kedykoľvek s čímkoľvek pomôcť. Prostredníctvom anjelského svetla možno liečiť seba aj druhých, svetlo sa dá zasielať na diaľku. Obdobne funguje aj liečebná energia reiki.

Dar som zdedila od prababky,liečim rukami aj očami. Robím všelijaké ritualiky,na zdravie a hlavne šťastie,negativna energia.Pracujem s anjelskou energiou ktorá je silna .Skúste ma kontaktovať a pomôžem Vám.Dokazem pomôcť aj v oblasti psychológie. Lilly