+ Pridať inzerát

Reolink E1 Wifi 3Mpx kamera - detská pestúnka

Published March 31, 2020 ID #679996

Predám úplne novú interiérovú otočnú WiFi kameru Reolink E1, ktorá zaznamenáva video v Super HD rozlíšení, ktoré je ďaleko detailnejšie a ostrejšie ako Full HD 1080p.

Nastavuje sa úplne jednoducho, inštaláciu zvládne aj laik, stačí zapojiť kábel, pripojiť cez aplikáciu k WiFi a hotovo. Hodí sa aj ako baby monitor, detská video pestúnka, bezpečnostná kamera apod.

Kamera disponuje 8 infračervenými LED diódami,ktoré sa v tme postarajú o jasný záznam obrazu až na vzdialenosť 12 metrov.

Kamera je vybavená rotačným mechanizmom, vďaka ktorému je schopná pokryť priestor 355° horizontálne a 50° vertikálne. Poskytuje tak celkový obraz monitorovaného priestoru, takže budete mať všetko pod úplnou kontrolou.

Živý obraz z kamery je vďaka mobilnej aplikácii Reolink možné sledovať v reálnom čase na mobile, tablete na PC alebo Notebooku nech už ste kdekoľvek na svete. V momente, keď kamera zachytí pohyb, ste automaticky informovaný notifikáciu priamo do svojho telefónu (funkciu detekcie pohybu je možné zapnúť aj vypnúť, či nastaviť podľa preferencií užívateľa na určitý čas). Všetky funkcie kamery je možné jednoducho nastaviť vďaka mobilnej aplikácii.

IP Kamera je vybavená dvojcestným audiom ,teda má mikrofónom s reproduktorom, vďaka čomu môžete cez mobil komunikovať priamo s tými, ktorí sú v zábere. Kameru môžete namontovať, vodorovne, zvislo, kolmo, dolu hlavou.

Kamera ukladá záznam na pamäťovú kartu s kapacitou až do 64 GB (karta nie je súčasťou balenia) a je kompatibilná s hlasovými asistentmi Google Assistant a Amazon Alexa.


Odber možný osobne vo Vranove, alebo na dobierku slovenskou poštou + 3 Eur.

Obsah balenia: Kamera E1, Držiak na stenu, napájací adaptér, Resetovacia ihla,šablóna pre montážne otvory, značka kamerového dohľadu, sada skrutiek, návod k obsluhe.

Obrazový Senzor: 1/2.7" CMOS Senzor
Rozlíšenie :2304x1296 (3MPx)
Video Formát: H.264
Objektív: f=4.0mm Fixed, F=2.0, sIR Cut
Zorný Uhol: Horizontálne: 82° Vertikálne: 43°
Nočné Videnie: 8ks LED 850nm do 12metrov
Snímkovacia Rýchlosť: 15/20fps
WiFi Štandard: 2.4 GHz - 802.11a/b/g/n,
Podpora OS: Windows, Mac OS; iOS, Android
Protokoly a štandardy: HTTPS, SSL, TCP/IP, HTTP, UDP, UPNP, RTSP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, P2P
Napájací adaptér: 5V/1A
Prevádzková teplota: -10° to 55°C
Rozmery: priemer76 x 106mm
Hmotnosť: 200g