+ Pridať inzerát

SIGMA 8–16 mm F4.5-5.6 AF DC HSM pre Nikon

Slovakia Košický kraj Košice Published February 19, 2020 ID #677172

Ide o jedinečný objektív – najširší uhol záberu, aký sa vyrába. Vaše fotky budú iné ako ostatných. Úplne nová perspektíva. S bežným objektívom by ste nedokázali dať toľko do záberu (ak fotíte miestnosť, zachytí všetky štyri steny - pozri foto interiér stanice). Prikladám niekoľko mojich širokouhlých fotiek z Košíc a auta – skúste vyfotiť zo zadného sedadla v aute a porovnajte perspektívu s priloženou fotkou.
Vhodné pre toho, kto má bežný objektív a chce fotky z blízka, ale inej perspektívy – zachytiť človeka pri akcii – fotky z blízka sú výrazne akčnejšie, no treba sa to naučiť, je to niečo úplne iné, ako ste fotili doteraz.
Objektív pre Nikon fotoaparáty s APS-C snímačom (alebo inak nazývaných DX)
Zakúpený v alze – august 2016. Sigma naň dáva záruku 4 roky - Pozri: https://www.alza.sk/sigma-8-16mm-f4-5-5-6-af-dc-hsm-pre-nikon-d387190.htm
Dôvod predaja: objektív už vyše roka nepoužívaný. I vďaka foteniu som si našiel zamestnanie a využívam služobný full-frame fotoaparát objektívmi Nikon v násobne vyšších cenách.
Ide o veľmi dobrý a vždy ostrý objektív. Je v bezchybnom stave s príslušenstvom (spevnený obal na prenášanie + kritky) Dávam kupcovi možnosť 14 dní vyskúšať, ak nebude preň zaujímavý, môže vrátiť, vyplatím ho späť celou sumou (rovnako ako pri predaji nového produktu na webe).
Košice (príp. cestujem po Slovensku, tak ak sa podarí, môžem priniesť).
Inzerát platí do zmazania.