+ Pridať inzerát

12x zoom fotoaparát s 16GB kartou, 2 baterie+ puzdro na foto

59, dnes 0

12x zoom fotoaparát s 16GB kartou, 2 baterie+ puzdro na foto

59, dnes 0
Slovakia Trnavský kraj Hlohovec Published July 12, 2019 ID #572372

v ponuke bude vyhradne do konca jula. 16MPx , 12x zoom - SMART fotoaparát Samsung WB35F

Samsung WB35F bol vytvorený pre náročných fotografických nadšencov, ktorí chcú cenovo dostupné zariadenie s pôsobivými zobrazovacími schopnosťami.

Je opatrený 12násobným optickým zoomom a 16MP CCD snímačom, čo umožňuje zachytiť jedinečné obrazy v ostrom rozlíšení a v živých farbách. Displej QVGA LCD s uhlopriečkou 2,7 palca (67,5 mm) zaisťuje jednoduchú navigáciu v nastavení či editáciu a zdieľanie zachytených okamihov.

Fotoaparát WB35F je tiež vybavený režimom Smart Mode pre úpravu farby a kvality akejkoľvek snímky. Ďalšími zaujímavými funkciami sú režim Smart Auto, ktorý analyzuje prostredie fotografovania a vyberie optimálne nastavenie pre akúkoľvek situáciu, či režim Live Panorama, v ktorom užívatelia aktivujú panoramatické snímanie scény jednoducho tým, že kývnete zariadením zo strany na stranu .

Navyše môžu majitelia fotoaparátu WB35F nahrávať videá v HD kvalite

k fotoaparatu je puzdro , 2x bateria a 16GB micro SD karta. je v stave noveho, nevyuzivany, osobny odber mozny piestany,leopoldov, alebo moznost zaslania postou formou dobierky v bublinkovej folii.

NEVOLAT ! kontaktovat vyhradne formou mailu, pripadne sms.