+ Pridať inzerát

Brašna na zrkadlovku LovePro - Toploader Zoom 45 AW

Slovakia Prešovský kraj Prešov Published March 31, 2020 ID #679589

Predám ... Brašna má praktické.reverzné otváranie (od tela) a môžete ju uchytiť na opasok, alebo.bederný pás. Vo výbave samozrejme nechýba ani pláštenka All Weather.Cover™, ktorá spoľahlivo ochráni vašu techniku pred nepriazňou počasia.

Vnútorný priestor brašny.ponúka prvotriedne vypolstrovaný bezpečný úložný priestor z vnútra.vystlaný jemným "brushed trticot" materiálom, do ktorého sa bez.problémov vojde jedna digitálna zrkadlovka, alebo CSC (Compact System.Camera - Kompaktný systémový fotoaparát) s nasadeným základným.objektívom.

Veko má.na vnútornej strane jedno na zips otvárané organizačné vrecko pre.drobnosti ako pamäťová karta atď. Na prednej strane brašny sa potom.nachádza ešte jedno veľké na zips YKK s jedným jazdcom uzatvárané vrecko.v ktorom môžete prenášať objemnejšie veci ako napr. kľúče, náhradnú.batériu, nabíjačku a káble. Na bočnej strane je uchytný bod systému.SlipLock™ pre uchytenie puzdier (na objektívy) a ďalších komponentov.modulárneho systému SlipLock™.Okrem spomenutého je brašna vybavená dĺžkovo nastaviteľným,.odnímateľným, 3,7 cm širokým ramenným popruhom s otočnými (360°).plastovými karabínami a mäkko polstrovanou protišmykovou ramennou.podložkou. Na zadnej strane je brašna vybavená tunelovým uchytným.systémom z 6 cm širokej páskoviny pre jej uchytenie na bedrový pás,.alebo opasok. Textilná pásková rukoväť na hornej strane slúži pre.pohodlné prenášanie brašne v ruke, pozdĺž tela.

Osobný odber v PO a okolí, prípadne dobierka (+4€)