+ Pridať inzerát

Predám Slúchadlá JABRA Evolve 80 MS

Published March 31, 2020 ID #678970

Predám úplne nové a nepoužívané Slúchadlá JABRA Evolve 80 MS. Jabra Evolve 80 MS Stereo je ultimátna profesionálna stereo náhlavná súprava, ktorá je určená predovšetkým pre tých, ktorí kvalitnú komunikáciu po internete potrebujú k svojej každodennej pracovnej činnosti. Spoločnosť Jabra sa preto postarala o to, aby každá súprava bola vyrobená z tých najlepších možných materiálov, disponovala špičkovou kvalitou zvuku a radom optimalizovaných funkcií, ktoré pozdvihnú vašu komunikáciu na novú úroveň. Vďaka účinnej aktívnej eliminácii šumov a ďalších nepriaznivých vplyvov sa neskôr budete môcť sústrediť len na to, čo je skutočne dôležité a plne sa ponoriť do práve prebiehajúcej, či už obchodnej, či osobnej komunikácie. Komplet balenie: Puzdro,sluchadla a ovládač.Bližšie info nájdete aj na stránke:
https://www.alza.sk/jabra-evolve-80-stereo-d3038600.htm?kampan=adw4_prislusenstvi-pro-mt_bee_pro_mobily-new_prislusenstvi-pro-mt-jabra-evolve-80-stereo-jab7500b1a&ppcbee-adtext-variant=ad1-wo-price&gclid=EAIaIQobChMIvuLx_MvR5wIVCPhRCh15JgViEAAYASAAEgJV_fD_BwE
Posielam aj na dobierku, na otázky o doklade o kúpe, zjednávani ceny, či na dôvod predaja vôbec neodpovedám. CENA JE PEVNÁ!!! IBA SMS KONTAKT!!! Bez záručného listu. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty.