+ Pridať inzerát

Toyota Super Jeans 34 plus sada pätiek zadarmo

Slovakia Bratislavský kraj Pezinok Published July 10, 2019 ID #424604

Na predaj Toyota Super Jeans 34 po kompletnej revízii v certifikovanom servise.

DOVOD PREDAJA: prechod na vyšší model

bez poškodení plne funkčný aj s návodom.

Popis produktu

Sila
Vďaka modernému technickému vybaveniu stroja a špeciálnej klznej prítlačnej pätke stroj hladko prešije ako 12 vrstiev látky, tak i silné švy. Ľahko si ale poradí aj s veľmi tenkými materiálmi.

Moderný dizajn a ergonómia
Úplne nový dizajn stroja kombinujúci množstvo kriviek, pravá časť stroja pootočená k užívateľovi, neobvykle kontrastné a ostré vyobrazenie jasne bielych prvkov na čiernom podklade, veľký a prehľadný priestor pod ramenom stroja v uhle dozadu, jednoduchá obsluha s pohotovým grafickým pomocníkom vstavaným priamo do stroja.

Unikátna konštrukcia stroja
Dlhé rozprávanie o japonskej technológii a kvalite možno zhrnúť do jediného presvedčivého údaju: silný, výkonný stroj plnej veľkosti váži 5,2 kg. To je váha zhruba polovičná oproti strojom s tradičnými konštrukčnými prvkami z hliníka. TOYOTA SUPER JEANS je však vyrobená z ocele. Vysoko kvalitná oceľ, ktorá umožnila zvýšiť pevnosť a odolnosť počítačom navrhnutých jednotlivých častí stroja a pritom znížiť ich váhu na zlomok pôvodnej. Ďalším výsledkom je absencia vibrácií, veľmi tichá prevádzka a extrémne dlhá životnosť kovových častí stroja. Pri výrobe sa ušetrí viac ako polovica energie a náš zákazník ušetrí námahu a nepohodlie pri manipulácii a prenášaní stroja.

Výrobca Toyota
Počet programov 34
Druhy stehov 34
Farba Čierna
Hmotnosť 5 kg
Automatický navliekač nite áno
Šitie dvojihlou áno
Voľné rameno áno
Svetlo áno
Ovládanie stroja mechanické
Overlockový steh áno

Pätky : univerzálna, na zips, gombíková, jeansová, overlocková, lemovacia, skákajúca quiltovacia, kráčajúca, kráčajúca veľká,

Príslušenstvo: návod, 3 cievky, univerzálna pomôcka, ihla, stojan na niť,hranica pre rovné quiltovanie

Cena vrátenie pätiek 200 eur.
samotné dokúpené pätky majú hodnotu 35 eur