+ Pridať inzerát

Samsung WF 70F5EBU2W

Slovakia Bratislavský kraj Pezinok Published August 9, 2019 ID #658916

Predáme plne funkčnú práčku, bez poškodení, má niečo cez 3 roky, nová stála okolo 500€.

Teraz môžete prať v studenej vode rovnako účinne ako v teplej – práčka Samsung s technológiou Eco Bubble™ vám to umožní. Šetrí energiu s každým naplnením a predstavuje revolúciu v praní. Perte v studenej vode a šetrite energiu.
Prevratná technológia Eco Bubble™ od spoločnosti Samsung vstrekuje do pracieho prostriedku vzduch a vodu, čím ešte pred spustením pracieho cyklu vytvára hustú penu. Vznikajú tak bublinky, ktoré prenikajú do bielizne rýchlejšie než koncentrovaný prací prostriedok. Bielizeň tak môžete prať v studenej vode rovnako účinne ako pri použití teplej vody, čím ušetríte energiu.
Obohaťte zariadenie vašej domácnosti s dizajnom Crystal Gloss™. Namiesto všedného hranatého vzhľadu je predná strana práčky mierne zakrivená, vďaka čomu má prívetivejší tvar. Práčka využíva technológiu Touch of Color™ od spoločnosti Samsung, ktorá dodáva rámu dvierok hlboký a elegantný priehľadný vzhľad. Organický dizajn práčky dopĺňa široký displej vybavený plochými tlačidlami, ktoré reagujú aj na ten najmenší dotyk.
Existuje množstvo spôsobov, ako zašpiniť oblečenie. A jeden jedinečný spôsob, ako ho vyčistiť. Funkcia Stain Away využíva technológiu Eco Bubble™ na hlboké, šetrné a účinné pranie bielizne. Táto funkcia odstraňuje väčšinu bežných škvŕn, napríklad od vína, paradajok, čokolády a trávy, aj tie menej bežné.
Predstavte si, že v prípade problému nebudete musieť volať opravára, pretože práčka vám oznámi, ako ho vyriešiť. Nová práčka Samsung je vybavená inovatívnou technológiou Smart Check. Táto technológia rozpoznáva a diagnostikuje chyby v ich počiatočnej fáze a poskytuje jednoduché riešenia prostredníctvom smartfónu a snímania LED displeja. Nemusíte dokonca ani čítať návod na použitie – problém môžete odstrániť skôr, než narastie do väčších rozmerov.

Skvelá práčka SAMSUNG WF70F5EBU2W/LE je zaradená do energetickej triedy A+++. Tento model je vybavený funkciou Eco Bublle™ čo znamená, že vašu bielizeň môžete prať aj v studenej vode rovnako dôkladne ako v teplej. Na jeden prací cyklus dokážete vyprať 7kg bielizne. Tento model má navyše funkciu Last Memory, ktorá vám poslúži v prípade, že často periete s rovnakým nastavením. K dispozícii máte ekologické čistenie bubna. Na výber máte viac programov, z ktorých si iste vyberiete ten najvhodnejší pre vaše potreby.

Kapacita bubna: 7 kg
Maximálne otáčky odstreďovania: 1200 ot/min
Trieda energetickej účinnosti: A+++
Šírka: 600 mm
Výška: 850 mm
Úroveň hluku: 54 dB
Detský zámok: Áno
Odložený štart: Áno
Úroveň hluku pri odstreďovaní: 74 dB