+ Pridať inzerát

anténny zosilovač CORRECT 1.1.18,vysoký 20DB zisk

Slovakia Žilinský kraj Žilina Published March 31, 2020 ID #678843

Ponúkam Anténny zosilovač CORRECT 1.1.18 vysoký 20DB zisk,

Máte slabý tuner na ČÍNSKOM rádiu ,vypadáva vám signál a šustia vam stanice ?

tak tento najlepší zosilovač na trhu s nastavitelnym DB ziskom vam vyrieši problém so signálom

Anténny Zosilňovač CORRECT 1.1.18 je určený pre všetky typy autorádií a je špeciálne vyvinutý pre zosilnenie signálu voči šumu a pre minimalizáciu kolísania signálu pri jazde. K tomuto zosilňovaču je možné pripojiť jednu autoanténu. Elektronická regulácia zisku zosilňovača umožňuje prispôsobenie zosilňovača aj pre autorádiá nižšej kvalitatívnej triedy, ktoré sú náchylné na prebudenie silným signálom. Regulácia zisku je realizovaná tak, že neovplyvní ostatné parametre zosilňovača. Výhodou je jednoduchá a rýchla montáž, ktorá spočíva len v nastrčení konektorov a v pripojení napájania zosilňovača.

Prevažná väčšina bežných zosilňovačov pre autoantény obsahuje bipolárne tranzistory v jednoduchom širokopásmovom zapojení. Práve preto však majú tieto zosilňovače väčšie vlastné šum, než šum vstupného dielu autorádií. To má za následok, že sa príjem po pripojení takéhoto zosilňovača väčšinou skôr zhorší. Vlastný šum zosilňovača je v tomto prípade veľmi dôležitý parameter a predovšetkým na jeho čo najmenšie hodnote závisí kvalitný príjem zvlášť stereo vysielania a RDS (Radio Data System). Laickej verejnosti asi nie je príliš známe, že zisk vstavaného zosilňovača je v dôležitosti až na druhom mieste a postačí cca 10dB pre beÅ nú dĺžku koaxiálneho kábla od antény k autorádiu.

V zosilňovači CORRECT je osadený špeciálny tranzistor MOSFET - PHILIPS s dvoma elektródami. Vďaka tomuto typu tranzistora a prepracovanému zapojeniu má zosilňovač CORRECT Za1.1 veľmi nízky vlastný šum. Zosilňovač s nízkym šumom dokáže signál lepšie \"vytiahnuť\" zo šumu, zabezpečí čo najkvalitnejšie príjem VKV FM v automobile a zlepší príjem stereofónneho vysielania a RDS. Zaradením zosilňovača sa výrazne zníži šum v reprodukcii u slabých staníc a trochu sa zvýši hlasitosť. Zároveň sa významne zlepší stereofónny efekt a to aj keď bolo stereofónne vysielanie indikované. Táto indikácia nie je u niektorých autorádií presná. Veľakrát svieti nápis ster eo aj ke ď je stereofónny efekt malý alebo nie je vôbec. Ďalej budete najmä u autorádií vyššej kvalitatívnej triedy pozorovať pri reprodukcii zlepšenie čistoty vysokých tónov.

Tovar posielam na dobierku + 2,50 eur alebo je možný osobný odber