+ Pridať inzerát

Tichý profesionálny vysávač za polovičnú cenu

Slovakia Bratislavský kraj Bratislava Published August 9, 2019 ID #660990

Predám priemyselný vysávač Soteco NEVADA 203. Vysávač má veľký obsah vreciek vhodný tak ako do domu alebo bytu pre toho kto nechce zakaždým vymieňať sáčky. Jeho univerzálnosť potvrdzuje fakt že ho obľubujú zväčša upratovacie firmy pre jeho spoľahlivosť, efektivitu a nenáročnú prevádzku. Preto sa hod aj do ubytovní, kancelárií, dielní alebo objektov kde sa kladie dôraz na prácu vykonať rýchlo a zároveň kvalitne. Dávam k nemu 4 ks filtrov.

Opis z produktového listu od výrobcu:
Malý jednomotorový priemyselný vysávač na podvozku na suché nečistoty, osadený profesionálnou dvojstupňovou turbínou s dlhou životnosťou. Je vybavený nádobou s antikoróznou úpravou a štandardným trvácnym polyesterovým filtrom. Jeho prednosťou je veľmi nízka hlučnosť čo ho predurčuje na využitie v administratívnych, komerčných priestoroch a všade tam kde je vyžadovaná bezhlučná prevádzka počas čistenia.

- elektrický príkon 1,15 kW
- prietok vzduchu 180 m3/hod
- podtlak 220 mbar
- objem vrecka/nádoby na prach: 18l
- Hmotnosť: 9 kg

Vysávač bol len pár krát použitý preto je úplne čistý a bez zápachu. V rovnakom stave sú aj filtre. Predáva sa z dôvodu že u nás stratil využitie. Vysávač má silný ťah a veľmi dobre saje. Jeho súčastná nákupná cena je 260€.

ďalšie info na:
https://vysavace.heureka.sk/soteco-nevada-203/specifikace/#text
http://www.eprofi.sk/produkt/soteco-nevada-203-small