+ Pridať inzerát

3 dielny set - gola sada + sada kľúčov a torxy

Slovakia Žilinský kraj Čadca Published August 9, 2019 ID #664917

Predám 3-dielny set náradia – gola sadu, sadu kľúčov a torxy, táto praktická sada nesmie chýbať v dielni každého kutila alebo profesionála, tiež je vhodná ako darček.

108- dielna gola sada – je nová, balená v praktickom kufri. Materiál – chróm-vanád – zaisťuje vysokú kvalitu a odolnosť proti oderu. Obsahuje: veľkú račňu 1/2", malú račňu 1/4", nástrčné orech nadstavce až po 32mm, hviezdicové nadstavce, skrutkovač s vymenitelnými bitmi torxi, imbusy, nadstavce predlženie, trhák. Kvalitné prevedenie.

Sada vidlicovo- očkových kľúčov je zabalená do pohodlného rolovacieho kufra, vďaka čomu zaberá malý priestor. Kryt je vyrobený z veľmi pevného a odolného materiálu. Sada obsahuje kľúče vo veľkosti 6-22 mm.

Profesionálna sada bitov používaných na odskrutkovanie špeciálnych skrutiek, ako sú: torx, spline, hex. Sú vyrobené z vysoko legovanej ocele, nástrojovej S2, ktorý sa vyznačuje vysokou tvrdosťou HRC 58-62, jednotnej a jemnej štruktúry materiálu, odolnosť proti deformácii, veľmi vysoký krútiaci moment - 21,8 Nm, lepšie spevnenie. Rozmanitosť bitov zaisťuje možnosť vykonania mnohých prác v špecializovaných mechanických a automobilových službách.
Dobierka 6 € poštou alebo osobný odber v Čadci.