+ Pridať inzerát

ZÁHRADNÁ ARCHITEKTÚRA

ZÁHRADNÁ ARCHITEKTÚRA

Slovakia Košický kraj Košice Published September 3, 2019 ID #666539

ZÁHRADNÁ ARCHITEKTÚRA


Ponúkame kompletné realizácie okrasných záhrad od návrhu cez realizáciu až po samotnú údržbu.

•KOMPLETNÉ PROJEKTOVANIE A NÁVRHY ZÁHRAD
Projekt záhrady vzniká pred samotnou realizáciou diela v prípade, ak zákazník chce mať lepšiu predstavu o budúcej podobe záhrady. Projekt záhrady sa vytvára na základe odsúhlasených požiadaviek zákazníka a taktiež nami navrhovaného ideálneho riešenia.

•TERÉNNE A STAVEBNÉ ÚPRAVY
Terénne a stavebné úpravy zahŕňajú prvotnú činnosť pri začatí realizácie diela. Na základe schváleného harmonogramu začíname s úpravou terénu a prípravou pozemku pre ďalšie realizačné práce. Jednotlivé činnosti majú svojú postupnosť a sú naplánované tak, aby sa dodržiavala plynulosť realizácie.

•TVORBA ZÁHONOV A VÝSADBA RASTLÍN
Tvorba záhonov a výsadba rastlín je dôležitou súčasťou plánovania a určenia vizuálnej podoby záhrady. Pri nej dbáme na funkčnosť, estetickosť a náročnosť údržiavania. Požiadavky zákazníkov dôkladne posudzujeme a na základe naších vedomostí a dlhoročných skúseností hľadáme najvhodnejšie riešenie, ktoré uspokojí ich potreby.

•INŠTALÁCIA AUTOMATICKÝCH ZAVLAŽOVACÍCH SYSTÉMOV
Automatický zavlažovací systém sa pomaly ale isto stáva neoddeliteľnou súčasťou každej väčšej, či menšej záhrady. Pre pestrosť a zdravý rast Vašej záhrady je nevyhnutné pravidelné a dostatočné zavlažovanie. Správne navrhnutý automatický zavlažovací systém Vám ušetrí množsvo času, energie, vody a v konečnom dôsledku peňazí. Moderné zavlažovacie systémy sa jednoducho ovládajú a poskytujú množstvo užitočných funkcií.

•VÝSADBY TRÁVNIKOV (VÝSEVOM, POKLÁDKY TRÁVNYCH KOBERCOV)
Trávnik je neoddeliteľnou súčasťou takmer každej záhrady. Pohľad na jeho krásnu zelenú farbu pôsobí neraz veľmi sviežo a zároveň upokojujúco.

•KAMENNÉ MÚRIKY (SUCHÉ, MUROVANÉ A GABIONY)
Kameň je prirodzenou súčasťou nášho prostredia. Vhodným použití pri tvorbe záhrady, dokáže pozitívne ovplyvniť celkový vzhľad okolia. Svojou rozmanitosťou a vlastnosťami nám ponúka široké možnosti využitia.

•REKONŠTRUKCIE A MODERNIZÁCIE STARÝCH ZÁHRAD
Ak sa Vám zdá, že by ste chceli svoju záhradu oživiť zmodernizovaním vzhľadu, doplnením vhodných drevín alebo ich odbornou úpravou, zakomponovaním niečoho nového (vodný prvok, skalka, kamenný múrik), tak Vám s tým radi pomôžeme.

•REALIZÁCIE VODNÝCH PRVKOV (JAZIERKA, POTÔČIKY, VODOPÁDY, FONTÁNY)
Vodné prvky môžu jednoznačne oživiť Vašu záhradku a sú príjemným estetickým doplnkom. Pohľad na vodu a jej zvuk pôsobi upokojujúco a dotvára harmóniu prirodzeného prostredia.

•SKALKY
Okrem estetickej, plní Skalka v záhrade aj dalšie iné funkcie. Často je využívaná na spevňovanie svahov balvanmi spolu s vysadením pôdokryvních drevín. Taktiež je vhodná pri riešení terénnych nerovností, krytí menej pohľadných miest, pri výstavbe vodných prvkov, tvorbe záhonov alebo kameň ako solitérny predmet v priestore.

•ZÀHRADY NA KĽÙČ
Záhrad