+ Pridať inzerát

Monitor dychu ANGELCARE AC401

Monitor dychu ANGELCARE AC401

Slovakia Prešovský kraj Poprad Published July 3, 2019 ID #361683

Monitor bol používaný, anjel je úplne nový asi ročný, je to nastavené, plne funkčné, koncovky sú na slovenskú sieť, taktiež nabíjateľné baterky, ktoré musia byť v jednotke prikladám. Monitor je len s jednou podložkou. My sme boli s monitorom veľmi spokojní a vrele ho doporučujem.
Všeobecný popis:
Angelcare AC 401 je prístroj 2v1 - spojuje výkon kvalitného babyfónu s citlivou kontrolou pohybov v jednom mimoriadnom prístroji.

Naviac môžete funkciu monitoru dychu alebo zvukovej opatrovateľky používať nezávisle od seba.

Angelcare ® AC401 stráži pohyby a dýchanie Vášho dieťaťa a v prípade abnormálneho priebehu dýchanie a pri zastavení dýchania, apnoickej pauze dlhšej 20 sekúnd, nulového pohybu Vás včas upozorní hlasitým alarmom. Hlasitý alarm súčasne stimuluje dieťa k nádychu. Angelcare ® vyhodnocuje zmenu chovania bábätka a pri jeho opätovnom dýchaní sám vypne alarm a pokračuje ďalej v tichom monitorovaní.

Angelcare ® AC401 pozostáva z Kontrolnej jednotky designu Anjela, umiestnenej u bábätka, 1 senzorickou doskou umiestnenou pod matracom dieťaťa, prenosnou bezdrôtovou Rodičovskou jednotkou designu ručnej vysielačky. Doska je s Kontrolnou jednotkou prepojená tenkým elektrickým káblom a bezpečným konektorom Jack 3,5mm (nemožno rozšliapnuť) 8 digitálne kódovaných prenosových kanálov dosah až 250 metrov ultra citlivé senzorické dosky - pod matrac až do hrúbky 10 cm možnosť „VOICE ACTIVATED“ - aktivácia vysielania zvukom nočné luminiscentné svetlo bez škodlivých elektrických a magnetických polí
Pre používanie monitoru dychu nie je žiadna veková hranica, je rovnako funkčný pri bábätkách ako aj pri starých ľudoch.
Senzorické dosky sa umiestňujú pod matrac, ktorý môže byť hrubý až do 10 cm.
Ako Angel Care funguje?
Či je dieťa hore, alebo tvrdo spí, vysoko citlivá senzoricka doska pod matracom zachytáva každý i nepatrný pohyb - dokonca i dýchanie Vášho dieťaťa. Ak Angelcare ® nezaregistruje dlhšie než 20 sekúnd žiadny dýchací pohyb, vyvolá alarm. Vďaka nastaviteľnej funkcii „TIC“ je možno každý pohyb zobraziť opticky i akusticky.
Signál z dosky je podaný mikropočítaču v Kontrolnej jednotke k zpracovaniu. Tu je signál digitalizovaný s následnou extrakciou výsledného signálu použiteľného pre detekciu dýchacích pohybov. Software mikropočítača bol vyvíjaný a ladený niekoľko rokov a je vyladený tak, aby poskytoval úplne spoľahlivé informácie. Angelcare ® procesor, nielen že veľmi účinne detekuje dýchací pohyb, ale má takisto vstavanú vlastnú inovativnu techniku, ktorá neustále monitoruje i sama sebe, s radou bezpečnostných procedúr umožňujúci spoľahlivé použitie Angelcare ® i v neštandardných či abnormálnych stavoch dieťaťa, alebo prístroja (zástava dychu, nepravideľné dýchanie, apnoická pauza), keď je spustený bezpečnostný poplach - alarm.
Možnosť jednotlivého nastavenia strážiacich funkcií: 1. Iba pohyby (dýchanie) 2. Zvuky a pohyb