+ Pridať inzerát

Intelig váha Withings Smart Kid Scale, Wireless

Intelig váha Withings Smart Kid Scale, Wireless

Slovakia Bratislavský kraj Bratislava Published July 10, 2019 ID #460360

Inteligentná detská váha od Withings meria hmotnosť Vášho dieťaťa s presnosťou na 10 gramov a automaticky pošle cez Wifi údaje do Vášho účtu. Alebo cez technológiu Bluetooth Smart ich pošle rovno do Vášho smartfónu, tabletu aj bez nutnosti pripojenia na internet, alebo prítomnosti Wifi siete. Hmotnosť Vášmu dieťaťu tak môžete jednoducho zmerať kedykoľvek a kdekoľvek a ani si nemusíte namerané údaje poznačiť, pretože to táto inteligentná váha to urobí za Vás.
Keď dieťa vyrastie, môžete odstrániť kôš a prepnúť váhu do destského rozsahu, v ktorom veľmi presne zmeria hmotnosť až do 25kg.

Významné kroky vo vývoji dieťaťa je možné zdieľať s osobami najbližšími, rodinou, ale aj napríklad s pediatrom. Zobrazuje vývoj hmotnosti dieťaťa. Smart Kid Scale automaticky zobrazuje vývoj Vášho dieťaťa v prehľadnom grafe. Každá nová hodnota hmotnosti sa automaticky pridá do grafu, bez toho, aby ste museli čokoľvek urobiť.

Niekedy sa môžete zamyslieť, či vaše dieťa rastie v pravom tempe, alebo nie. Aplikácia Withings Baby Companion Vám pomôže pochopiť, kde sa dieťa nachádza porovnaním jeho váhy s typickou hmotnosťou detí rovnakého pohlavia a veku.

Sledujte výživu.
Aplikácia Withings Baby Companion tiež umožňuje príjem mlieka, zaznamenávaním fliaš a dojčenia. Takže môžete jasne vidieť, ako výživa vplýva na rast Vášho dieťaťa.

Zmena bábätka na dieťa
Váži do 25 kg.
Zdvihnite kolísku zo Smart Kid Scale a okamžite sa zmení v plne vybavenú váhu, ktorú môže používať Vaše dieťa, akonáhle sa postaví na vlastné nohy. Váži až do 25 kg, čiže bude sprevádzať Vaše dieťa až do jeho ôsmeho roku.

Funkcia Position Control
Detská váha Smart Kid Scale technológiu Withings Position Control™ , ktorá pomáha dieťaťu pri vážení, usmernením polohy tela pri vážení. Takže môžete dôverovať výsledkom, ktoré dostanete.

Automatické rozpoznanie.
Váha automaticky rozpozná až štyri deti. Každé dieťa má pridelený svoj vlastný animovaný piktogram, ktorý im ukáže, že váha vie, kto sú.

Synchronizácia bezdrôtovo cez Wi-Fi a Bluetooth
Jednoduché nastavenie.
Vďaka technológii Bluetooth, je nastavenie detskej váhy Smart Kid Scale až neuveriteľne jednoduché. V priebehu niekoľkých minút na vašom iPhone, iPade alebo iPode touch nastavíte konfiguráciu Wifi z aplikácie Withings Baby Companion.

Automatické nahrávanie.
Po každom vážení váha automaticky odošle údaje o hmotnosti pomocou bezdrôtového pripojenia. Nové výsledky sa okamžite objavia v grafoch hmotnosti Vášho dieťata a grafe BMI.

Wi-Fi a Bluetooth.
Váha disponuje bezdrôtovým pripojením Wi-Fi a Bluetooth, takže nikdy nezlyhá pri nahrávaní dát. Rozšírený rozsah konektivity cez Wi-Fi znamená, že môžete vážiť v ktorejkoľvek miestnosti vášho domova, alebo cez Bluetooth tam, kde Wi-Fi sieť nie je.

Zaznamenávajte a zdieľajte spomienky na vývoj Vášho dieťaťa
Graf vývoja Vášho dieťaťa, uložený navždy.
Detská váha Smart Kid Scale sa dodáva s bezplatným účtom